Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Kolaż zdjęć

Kolejny tydzień wypełniony atrakcjami

Opublikowano: 11-05-2022
Jeszcze nie opadły emocje po atrakcjach minionego tygodnia, a przed nami kolejne dni wypełnione propozycjami ciekawych wydarzeń.

Już 12 maja (czwartek) w Miejskim Domu Kultury odbędzie się wernisaż wystawy Jagody Stączek „Gabinet Osobliwości”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia Galerii Kominkowej o godzinie 18:00.

Dzień później (13 maja) razem z MDK zapraszamy do udziału w niezwykłych warsztatach artystycznych Inspiracje na jedwabiu, które poprowadzi utalentowana świebodzicka artystka, właścicielka galerii sztuki Arttess, Teresa Anniuk-Gulak. Warsztaty stanowią doskonałą okazję do oderwania się od codziennego pędu, odkrycia nowych talentów i rozwijania pasji. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy. Wstęp płatny: 30 zł.

Jednak nie samą sztuką człowiek żyje, dlatego w sobotę i niedzielę (14-15 maja) na płycie świebodzickiego Ratusza Miejskiego zaparkują różnorodne food truck'i, jakich w Świebodzicach jeszcze nie było, serwujące dania kuchni z najdalszych zakątków globu. Przed nami dwudniowy, weekendowy Festiwal Smaków Świata, organizowany z nową firmą. Każdy amator street foodu znajdzie coś dla siebie. Będzie można smacznie zjeść, posłuchać muzyki i odpocząć od codziennych spraw. Na najmłodszych czekać będzie strefa zabaw.

Serdecznie zapraszamy do udziału w planowanych wydarzeniach.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 349

Powrót