Zespół "Melodia" na XI Przeglądzie Piosenki UTW | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

 Zespół "Melodia" na XI Przeglądzie Piosenki UTW

Zespół "Melodia" na XI Przeglądzie Piosenki UTW

Opublikowano: 13-05-2022
Zespół "Melodia" ze Stowarzyszenia Senior=Aktywny Obywatel w dniu 12 maja wziął udział w XI Przeglądzie Piosenki UTW corocznie organizowanym przez UTW w Świdnicy.

W tym roku Seniorzy bawili się wspólnie przy utworach lat 80. Tradycyjnie uroczystość rozpoczął występ "Jesiennej Gamy" UTW w Świdnicy, po czym życzenia  Seniorom złożyli Prezydent Miasta Świdnica Beata Moskal Słaniewska i Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz, u których lata 80' wywołały wspaniałe młodzieńcze wspomnienia. Nie zabrakło żartów o wymianie towarów deficytowych w owych czasach.

Następnie każdy z przybyłych zespołów zaprezentował 3 utwory. Nasz świebodzicki zespół, któremu przewodniczy i dobiera zawsze piękny repertuar Pani Halina Blaźniak, zaśpiewał: "Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca" Eleni, "Nie liczę godzin i lat" Andrzeja Rybińskiego "Comment ca va" w polskiej wersji tego utworu. Było muzycznie, radośnie i przede wszystkim muzyka porwała publiczność do tańca, bo kto nie bawiłby się przy takich utworach jak "Chłopcy radarowcy", "Daj mi tę noc","Szukaj mnie", czy "Najpiękniejsza w klasie". Wśród publiczności znalazł się Zarząd Stowarzyszenia oraz przedstawiciele Klubu Senior + w Świebodzicach.  Na koniec wszyscy zaśpiewali wspólnie utwór "Niech żyje bal".

Działalność Zespołu jest dofinansowana ze środków budżetu miasta w ramach przyznanej dotacji w konkursie ofert dla NGO.

Autor: Kierownik Klubu Senior+ Agata Koperska/Wydział PK

Liczba wyświetleń: 120

Powrót