Pszczółki i Biedronki pożegnały przedszkole | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

uczestnicy zakończenia roku szkolnego 2021/2022

Pszczółki i Biedronki pożegnały przedszkole

Opublikowano: 23-06-2022
W Przedszkolu nr 3 Niezapominajka odbyło się dzisiaj (23 czerwca) pożegnanie kolejnych grup Przedszkolaków, rok szkolny zakończyły Pszczółki i Biedronki.
W uroczystości oprócz dzieci wzięli udział: Dyrektor Beata Gil, Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Świebodzicach Jolanta Grossman-Styrna, prezes Oddziału ZNP w Świebodzicach Urszula Kruczek oraz nauczyciele, rodzice, opiekunowie.
Mali Absolwenci przygotował wspaniały i pełen wzruszenia występ artystyczny, który rozpoczął się widowiskowo zatańczonym polonezem oraz pięknymi piosenkami, nie zabrakło wierszy opowiadających o przyjaźni przedszkolnej. Nie obyło się bez wzruszeń. Dyrektor Przedszkola dziękowała za wspaniały występ, życzyła bezpiecznych wakacji oraz sukcesów na dalszą drogę edukacji. Głos zabrał również Zastępca Burmistrza Miasta, który w ciepłych słowach zwrócił się do dzieci, życząc im powodzenia w szkole, zapewnił, że to nie koniec, a dopiero początek fantastycznej podróży, a na ręce Pani Dyrektor wręczył torbę ze słodkościami.
Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 203

Powrót