Rozstrzygnięcie konkursu pn. #dlakażdegodziecka o Prawach Dziecka | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Uczestnicy spotkania pn. #dlakażdegodziecka o Prawach Dziecka

Rozstrzygnięcie konkursu pn. #dlakażdegodziecka o Prawach Dziecka

Opublikowano: 23-06-2022
Dnia 23 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 3 odbyło się spotkanie podsumowujące projekt edukacyjny #dlakażdegodziecka o Prawach Dziecka, który realizowany był w szkole od listopada 2021 roku.

Społeczność uczniowska wraz z opiekunami podjęła się wyzwania i przystąpiła wspólnie do ogólnoświatowej akcji organizowanej przez Unicef. Realizując  wyznaczone zadania w projekcie dali szczególny wyraz jedności i solidarności z innymi dziećmi na świecie.

Uczestniczyli w wielu pogadankach na temat Praw Dziecka, oglądali filmy edukacyjne , a także udekorowali na niebiesko klasy i wspólnie wykonali prace plastyczne w formie plakatów.

W tym szczególnym dniu, szkołę odwiedził Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga, który zaangażował się również w prace komisji konkursowej, której zadaniem było wybranie najciekawszych prac i przyznanie miejsc. Pan Burmistrz, który zabrał głos po ogłoszeniu wyników, podziękował pięknie młodzieży za ich zaangażowanie i obecność oraz pomysłowość podczas tworzenia plakatów. Został również nagrodzony przez uczniów drobnym upominkiem, ponieważ ze swojego  zadania wywiązał się na medal!

 

Bardzo dziękujemy Panu Burmistrzowi za przybycie i zaangażowanie się w nasze spotkanie, Dyrekcji Szkoły za pomoc w realizacji naszych pomysłów, nauczycielom za cierpliwość i Wam drogie koleżanki i koledzy, że byliście z nami.

Opiekunowie : K. Jarosz, P. Chmielewska oraz uczniowie : Zofia Ślusarczyk, Oliwier Kiryczuk, Karolina Bodanka z klasy 8b oraz Zofia Kacprzak, Anna Brzeziak, Natalia Krzywania, Szymon Cybulski z klasy 7a.

Autor: Szkoła Podstawowa nr 3/ Wydział PK

Liczba wyświetleń: 146

Powrót