Promujemy Rajd Pojazdów Zabytkowych | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Briefing prasowy, dotyczący promocji Rajdu Pojazdów Zabytkowych

Promujemy Rajd Pojazdów Zabytkowych

Opublikowano: 05-07-2022
X Jubileuszowy Wałbrzyski Rajd Pojazdów Zabytkowych to rozpoznawalna w regionie, kraju, oraz poza jego granicami impreza zrzeszająca miłośników zabytkowych aut. Jeden z etapów tej imprezy odbywa się systematycznie od kilku lat w naszym mieście i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Świebodziczan.

Z tej okazji dzisiaj, tj. 5 lipca (wtorek) odbył się briefing prasowy, dotyczący promocji tego międzynarodowego wydarzenia, które odbędzie się u nas już 6 sierpnia (sobota), godz. 12:00 na w Rynku.
W briefingu prasowym uczestniczył Burmistrza Miasta Paweł Ozga, a także przedstawiciele Stowarzyszenia Moto-Weteran Wałbrzych, którzy są organizatorem tej imprezy, w osobach: Pani Moniki Urbańskiej, Komandora Mirosława Korca oraz Członka Stowarzyszenia Grzegorza Zająca.
Burmistrz Miasta Paweł Ozga wraz z Mirosławem Korcem podczas brefingu zachęcali mieszkańców do uczestnictwa w Rajdzie, w którym weźmie udział około 50 zabytkowych aut z Czech, Niemiec oraz z Polski. Burmistrz docenił zaangażowanie Stowarzyszenia w realizację tego wydarzenia, które doskonale promuje nasze miasto. Warto wspomnieć, że Stowarzyszenie Moto-Weteran Wałbrzych otrzymało na realizację tej imprezy dotację z budżetu Gminy Świebodzice. Członkowie tej organizacji to ludzie z wielką pasją i zamiłowaniem do pięknych,  lśniących, starych maszyn, można było to zauważyć m.in. dzisiaj, ponieważ na briefing przyjechali zabytkowi autami, które zaparkowały tuż przy wejściu do Ratusza, to: Fiat 600, Saab 90 oraz Mustang wzbudziły duże zainteresowanie wśród przechodzących przez Rynek mieszkańców naszego miasta.

W briefingu prasowym wzięły udział następujące media:
Miejska Telewizja Internetowa
Muzyczne Radio
RMF Maxxx
Moja Świdnica
Doba.pl
Świdnica 24
Dziennik Wałbrzych

konferencja prasowa - doba.pl

konferencja prasowa - mojaswidnica.pl

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 251

Powrót