Operetka w sercu naszego miasta | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

zdjęcie grupowe

Operetka w sercu naszego miasta

Opublikowano: 05-08-2022
Czwartkowy wieczór (4 sierpnia) w Świebodzicach na długo pozostanie w naszej pamięci, wspaniały koncert Wrocławskiej Operetki, doskonała frekwencja, świetna publiczność.

Koncert w wykonaniu artystów przyciągnął do Rynku mieszkańców w różnym wieku, którzy bawili się świetnie i każdy utwór nagradzali gromkimi brawami, prosząc o więcej i więcej. Artyści byli doskonale zgrani z publicznością. Mogliśmy wysłuchać m.in. utwory: pn. „Brunetki, Blondynki”, „Usta Milczą, Dusza Śpiewa”, „Gdybym był bogaty”. Wśród publiczności byli: Radna Rady Miejskiej Ewa Dziwosz, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Beata Wiciak, Kierownik Klubu Senior+ Agata Koperska Przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego Urszula Kruczek. przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Świebodzicach oraz stowarzyszeń.

Po owacjach na stojąco i wielu bisach na zakończenie publiczność wraz z artystami zatańczyła Kankana, a piękne chwile uwieczniła na pamiątkowych zdjęciach. Najmłodsi uczestnicy otrzymali tematyczne kolorowanki. W wyraz uznania dla twórczości siedmioosobowa grupa wykonawców otrzymała w ramach podziękowań przekazany w imieniu Burmistrza Miasta Świebodzice Pawła Ozgi kosz wypełniony słodyczami.

Koncert został sfinansowany dzięki dotacji z budżetu Gminy Świebodzice w ramach otwartego konkursu ofert.


Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 547

Powrót