Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Plakat promocyjny

PosprzątajMY Świebodzice

Opublikowano: 20-09-2022
Już w sobotę (24 września) serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego posprzątania naszego, pięknego miasta. Jest to już IV edycja tego społecznego wydarzenia, które ma na celu promocję ekologicznych zachowań, edukowanie najmłodszych jak należy dbać o środowisko, które spełnia niezwykle ważną rolę w życiu każdego człowieka.

Zachęcamy wszystkie organizacje pozarządowe, kluby sportowe oraz instytucje do aktywnego włączenia się w to wydarzenie.
Organizatorem akcji jest Miasto Świebodzice, a partnerami: Miejski Dom Kultury, OSiR Świebodzice Spółka z o.o., ZGK Świebodzice Spółka z o.o., ZWiK Świebodzice Spółka z o.o.
Tym razem zaplanowaliśmy sprzątanie czterech rejonów miasta: Ciernie, Zimny Dwór, Książański Park Krajobrazowy od strony Świebodzic oraz teren przy stadionie im. Ludwika Paluszaka (ul. Sportowa).
Zbiórka nastąpi  na stadionie przy ul. Rekreacyjnej 1, o godz.: 10:30.

Harmonogram akcji „PosprzątajMY Świebodzice”:
10:30 – rejestracja uczestników, ul. Rekreacyjna 1;
11:00 – rozpoczęcie akcji, uczestnicy zostaną podzieleni na grupy i z przewodnikiem zostaną dowiezieni autobusem miejskim do punktu początku trasy;
13:00-15:00 - poczęstunek wraz z upominkiem, gry i zabawy;
16:00 – zakończenie akcji. 
Każdy uczestnik otrzyma ekologiczny worek na plecy, a także zostanie wyposażony w worki na odpady oraz rękawiczki. Podczas akcji, odpady zbierane będą z zachowaniem zasad wstępnej segregacji do dedykowanych worków. Zachęcamy do zgłoszenia udziału w akcji w wydziale Promocji i Komunikacji Społecznej, tel. 74/ 666-95-71, e-mail: promocja@swiebodzice.pl.
Akcję wspierają: Partner strategiczny Metal-Plast Sp. z o.o. oraz Masarnia Ciernie, Chata Polska, Cukiernia Oleńka- Szymańscy, Piekarnia na światłach Szymańska M., DB Catering, ZPC Śnieżka S.A. Stowarzyszenie Czysty Wałbrzych.

Pusty atrybut alt

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 225

Powrót