Laureaci konkursu pn. Najładniejsze Okno, Balkon, Posesja zostali nagrodzeni | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie grupowe

Laureaci konkursu pn. Najładniejsze Okno, Balkon, Posesja zostali nagrodzeni

Opublikowano: 25-11-2022
Troska mieszkańców o ukwiecenie okien, balkonów i posesji została nagrodzona przez Burmistrza Miasta Pawła Ozgę.

24 listopada w Miejskim Domu Kultury miała miejsce uroczystość wręczenia nagród w konkursie. W wydarzeniu wzięli udział: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, Radni, członkowie komisji: konkursowej Grażyna Bieniada, Jan Klepiec, Przewodniczący komisji konkursowej Zdzisław Pantal, ponadto Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Elżbieta Krzan. Podobnie jak w ubiegłych latach Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej wsparła organizację konkursu, wraz z Burmistrzem Miasta ufundowała nagrody dla zwycięzców.
Zaangażowana w konkurs była także Wioletta Rybarczyk z wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej oraz Irena Struczuk z ZGK Świebodzice Spółka z o.o.
Burmistrz Miasta podczas uroczystości witając serdecznie uczestników, podziękował za troskę o pielęgnację roślin, które w okresie letnio- jesiennym zdobiły nasze miasto. Burmistrz podkreślił, że właśnie takie działania zasługują na szczególne wyróżnienie.
Miłe słowa skierowali także do laureatów konkursu: Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Przewodniczący komisji konkursowej, którzy także docenili trud, pracę, wysiłek, systematyczność miłośników pięknych balkonów, ogrodów i posesji.
Wszyscy zostali nagrodzeni upominkami oraz okolicznościowymi dyplomami. Po oficjalnej części spotkania przy kawie i słodkim poczęstunku w tle z muzyką trwały rozmowy na temat zielonych płuc naszego miasta. Podsumowanie konkursu zobrazowane było na przygotowanej prezentacji multimedialnej.
Poniżej prezentujemy zwycięzców.

Laureaci Konkursu:

Kategoria OKNO
I miejsce - Paulina Sudomierska
II miejsce  - Wioletta Wiciak
III miejsce  - Barbara  Lepiarz i Natalia Kułak  
III miejsce   - Alicja Księżopolska
Wyróżnienie - Czesław Kreczmar

Kategoria BALKON
I miejsce  - Sylwia Piotrowska
II miejsce - Alicja Gawłowska
II miejsce - Paweł Wutte
III miejsce - Halina  i Wiesław Sobczyk
III miejsce  - Mirosława i Michał Wysoczański
Wyróżnienie -  Jolanta Matecka
Wyróżnienie  - Halina  i Zenon Frączkiewicz
Wyróżnienie  - Martyna i Beata Kopeć
 
Kategoria POSESJA
I miejsce  - Wioletta Jakubik
II miejsce -  Barbara i Johanus Buchman
III miejsce – Jadwiga Czerw 
 
 

Ikona pdfPrezentacja, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [3.49 MB]

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 428

Powrót