Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

plakat informacyjny

Wyniki Budżetu Obywatelskiego

Opublikowano: 27-03-2023
Szanowni Mieszkańcy, w dniach 24 i 25 marca br. odbyło się głosowanie nad 3 projektami zgłoszonymi w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Gminy Świebodzice. Przez 2 dni mieszkańcy aktywnie uczestniczyli w głosowaniu oddając prawidłowo 306 głosów.

Największą ilość głosów otrzymał projekt nr 3 pn. „Zadaszenie trybuny stadionu piłkarskiego wraz z montażem nagłośnienia i monitoringu”, zgłoszony przez Pana Marka Gąsiora i Pana Euzebiusza Wojdata.  Na drugim miejscu uplasował się projekt pn. „Wykonanie murala, który w swojej treści będzie nawiązywał do historyczno-społecznych tradycji naszego miasta. Myślą przewodnią dzieła będzie postać i osiągnięcia najsłynniejszego mieszkańca Świebodzic Gustawa Beckera”, zgłoszony przez Pana Janusza Kujata, Pana Adama Mroziuka i Panią Małgorzatę Kujat, natomiast na trzecim miejscu znalazł się projekt pn. „Modernizacja placu zabaw dla dzieci z „kącikiem” do gimnastyki dla dorosłych”, zgłoszony przez Panią Anetę Dobosz i Panią Adriannę Karpowicz.

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki głosowania.

 

Projekt

Liczba głosów

1.

„Modernizacja placu zabaw dla dzieci z „kącikiem” do gimnastyki dla dorosłych.”

87

2.

„Wykonanie murala, który w swojej treści będzie nawiązywał do historyczno-społecznych tradycji naszego miasta. Myślą przewodnią dzieła będzie postać i osiągnięcia najsłynniejszego mieszkańca Świebodzic Gustawa Beckera.”

98

3.

„Zadaszenie trybuny stadionu piłkarskiego wraz z montażem nagłośnienia i monitoringu.”

121

RAZEM

306

 Zgodnie z zapisami uchwały Rady Miejskiej NR XXII/163/2020 projekty podlegają weryfikacji formalnej i merytorycznej w kolejności ustalonej przez wynik głosowania.

Autor: Wydział RS / PK

Liczba wyświetleń: 711

Powrót