Odbiór budowlany ulic Fieldorfa i Andersa | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

uczestnicy odbioru budowlanego

Odbiór budowlany ulic Fieldorfa i Andersa

Opublikowano: 26-05-2023
Na ulicach Fieldorfa i Andersa odbył się dzisiaj (26 maja) odbiór końcowy robót wykonanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Uzbrojenie terenów pod budownictwo mieszkaniowe w Świebodzicach – budowa komunikacji i infrastruktury dla planowanej budowy zespołu 20 domków jednorodzinnych w rejonie ul. Dąbrówki w Świebodzicach ul. Fieldorfa i Andersa – nawierzchnia”.
W odbiorze uczestniczyli: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, Wykonawca Janusz Wróbel, Kierownik Budowy Piotr Rajca, Inspektor Nadzoru Budowlanego Radosław Staszczyk, Kierownik Wydziału Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej Urzędu Miejskiego w Świebodzicach Magdalena Osiewacz-Drab wraz z pracownikami wydziału.
Jest to kolejna inwestycja drogowa, która była długo wyczekiwana przez mieszkańców tej części miasta. Na ulicach o łącznej długości blisko pół kilometra wykonana została nawierzchnia z kostki betonowej w obrębie jezdni, jak i chodników, regulacja wpustów oraz regulacja lamp. Prace trwały blisko siedem miesięcy i zostały ukończone przed czasem.
Mieszkańcy piesi i zmotoryzowani mogą przemieszczać się bezpiecznie i komfortowo, a kolejna część miasta zyskała na estetyce.
Inwestycja realizowana była przez firmę Janusz Wróbel - Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa „VOLT”
Zadanie o łącznej wartości 2 338 431,30 zł finansowane zostało ze środków budżetu Gminy.
Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 980

Powrót