Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi świętowało rocznicę nadania imienia | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Uczestnicy uroczystości

Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi świętowało rocznicę nadania imienia

Opublikowano: 02-06-2023
2 czerwca (piątek) w Przedszkolu nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi odbyła się piękna uroczystość kolejnej rocznicy nadania przedszkolu imienia Jana Pawła II.
Z tej okazji grono pedagogiczne wraz z dziećmi przygotowali program artystyczny, podczas którego głównie dominowały piosenki nawiązujące do patrona szkoły. Tematem przewodnim piosenek była postać Jana Pawła II, miłość, szacunek, tolerancja, okazywanie dobra drugiemu człowiekowi. Dzieci odświętnie ubrane z zaangażowaniem i wzruszeniem zaprezentowały swoje umiejętności. Gospodarzem wydarzenia była Dyrektor Przedszkola nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Alicja Mokrzyńska, w uroczystości uczestniczyła także Zastępca Dyrektora Violetta Żygłowicz, Przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego Urszula Kruczek, Proboszcz Parafii pw. św. Franciszka z Asyżu Andrzej Białek oraz Proboszcz Parafii pw. św. Alberta Chmielowskiego Daniel Szymanik.
Dyrektor przedszkola serdecznie podziękowała wszystkim za uczestnictwo w uroczystości, a dzieciom za wkład i zaangażowanie w występy artystyczne. W podziękowaniu za piękny występ Pani Dyrektor otrzymała w imieniu Pana Burmistrza Pawła Ozgi bukiet róż. Kwiaty i podziękowania przekazała także Przewodnicząca ZNP Urszula Kruczek.
Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 338

Powrót