Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Urzędzie Miejskim | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

zdjęcie grupowe

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Urzędzie Miejskim

Opublikowano: 07-02-2024
Uczniowie klasy "3 b" Szkoły Podstawowej nr 2 w Świebodzicach, wraz ze swoimi nauczycielkami, odwiedziły Urząd Miejski w Świebodzicach. Dzieci spotkały się z Burmistrzem Świebodzic Pawłem Ozgą oraz Zastępcą Burmistrza Tobiaszem Wysoczańskim.

Dzieci, w trakcie wizyty w Urzędzie Miejskim, odwiedziły  gabinety burmistrza i jego zastępcy.  Niektóre z nich zasiadły na fotelach burmistrzów.  Uczniowie zwiedzili również salę posiedzeń, gdzie wzięły udział w miniinscenizacji sesji Rady Miejskiej.
Ważnym punktem wizyty był również Urząd Stanu Cywilnego, w którym dzieci dowiedziały się, jak udziela się ślubu oraz co jeszcze można załatwić w tej instytucji.
- Młodzi świebodziczanie z chęcią pytali o wiele spraw związanych z naszym miastem. Byliśmy mile zaskoczeni ich ciekawością oraz otwartością. Jesteśmy pewni, że swoje interesujące pomysły na rozwój Świebodzic kiedyś zrealizują . Życzymy im powodzenia i dziękujemy za odwiedziny!- dodaje Burmistrz Paweł Ozga. Na zakończenie tego spotkania Burmistrz, na ręce nauczycielek, przekazał dla dzieci słodki upominek.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 287

Powrót