Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Muzyczno-sportowy weekend w Świebodzicach

Opublikowano: 10-04-2024
Przed nami kolejny weekend ( 12-14 kwietnia) pełen atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie.

W piątek 12 kwietnia zapraszamy serdecznie do Miejskiego Domu Kultury na wyjątkowy koncert Janusza Cedro „Najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60. i 70. Artysta zabierze nas w podróż do złotej ery muzyki, gwarantując niezapomnianą rozrywkę i wspaniałą atmosferę. Koncert rozpocznie się o godzinie 17:00, wstęp na wydarzenie jest wolny.  Zachęcamy do udziału i włączenia się w niezwykły klimat minionych lat.    

XIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Klubu Kibica zorganizowane przez KS Rekin odbędą się w sobotę 13 kwietnia w Wodnym Centrum Rekreacji. Wydarzenia patronatem objął Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga. Dla kibiców w hali sportowo-widowiskowej przygotowany zostanie ekran, na którym w godzinach 9:00-18:00 będzie można oglądać zmagania naszych pływaków. Ponadto dostępna będzie również online – link do niej znajduje się na fanpage`u Klubu Rekin.  

Niedziela (14 kwietnia) należeć będzie do zawodników sztuk walki. Superliga judo startuje o godzinie 9:00 w hali sportowo-widowiskowej. Podczas zawodów na macie zmierzą się zawodnicy z roczników od 2007 do 2015. Sportowych emocji i mocnych wrażeń z pewnością nie zabraknie.  Organizatorem wydarzenia jest MKS Silesia Świebodzice, a partnerami Miasto Świebodzice, OSIR Świebodzice oraz firma Metal Plast.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzenia i życzymy dobrej zabawy.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 446

Powrót