Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Dyrektor MBP Beata Wiciak

Bibliotekarz Roku 2023 Dolnego Śląska wybrany!

Opublikowano: 11-04-2024
Drodzy świebodziczanie jest nam niezwykle miło i mamy zaszczyt poinformować, że Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świebodzicach Beata Wiciak została uznana Bibliotekarzem Roku 2023 województwa dolnośląskiego i awansowała do Ogólnopolskiego Konkursu BIBLIOTEKARZ ROKU 2023.

Konkurs składa się z dwóch etapów.
Kapituły Okręgowe Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich wyłoniły 15 laureatów, którzy w ubiegłym roku wyróżnili się imponującymi dokonaniami i kreatywnością i dzięki temu zyskali największe uznanie w poszczególnych województwach. Następnie spośród tak wyłonionych finalistów wybierany jest Bibliotekarz Roku w skali krajowej.
Ogólnopolski Konkurs BIBLIOTEKARZ ROKU organizowany jest przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich od 2011 r, a podstawowym cel, który mu przyświeca to promocja zawodu bibliotekarza i bibliotek.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie, który ruszył wczoraj, a zwycięzcę poznamy 30 kwietnia 2024 r.
Sylwetki finalistów można poznać na stronie internetowej konkursu:
https://www.sbp.pl/co-robimy/konkursy/bibliotekarz-roku-2023/lista-finalistow?fbclid=IwAR0EawkNrPCGezuuCMw2uxChgMRX53SbrSZINP1hP3cwQC2cG-aMwmhZI3M_aem_AdlKpjcQ2dgAi7OGffrE0WMfG7nk_lFCglxFp257qs6D147Wwl4YfQSjkCDqrmrIwsgcJD04B_EqsCuBxX2eTNsI 
My dodatkowo przypominamy o trwającym plebiscycie na najlepszą bibliotekę w Polsce. Głosować można codziennie do 21 czerwca. Wystarczy kliknąć w link:
https://www.granice.pl/biblioteka/miejska-biblioteka-publiczna-im-marii-dabrowskiej-w-swiebodzicach/118.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia. 

Autor: Miejska Biblioteka Publiczna/Wydział PK

Liczba wyświetleń: 329

Powrót