Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga

Podziękowanie Burmistrza Miasta

Opublikowano: 22-04-2024
Szanowni Państwo, Drodzy Świebodziczanie, serdecznie dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy, które pozwolą mi na sprawowanie funkcji burmistrza Świebodzic.

Uzyskany wynik w postaci 53,81% poparcia, to sygnał, że opowiedzieliście się Państwo za naszą wizją rozwoju miasta.
Dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście. To dla mnie ogromne wyróżnienie, ale przede wszystkim zobowiązanie, żeby nie zawieść Waszych oczekiwań.
Przed nami dalsza, ciężka praca na rzecz Świebodzic. Jestem przekonany, że będzie ona efektywna i owocna. Uzyskana większość w Radzie Miejskiej wreszcie pozwoli na realizację zadań i rozwój naszego miasta oparty na zgodzie i stabilności. Wiem, jak bardzo ten spokój jest potrzebny nam wszystkim.
Świebodzice to miasto wielkich możliwości, którego największym skarbem są wspaniali i mądrzy mieszkańcy. Jestem szczęśliwy i dumny, że mogę wraz z Wami być częścią tej wyjątkowej wspólnoty. Razem będziemy tworzyć przyszłość naszego miasta, bez hejtu, pomówień i bezpodstawnych oskarżeń. Razem będziemy zmieniać Świebodzice i czynić z nich miejsce przyjazne oraz dobre do życia.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, za Waszą determinację i mobilizację. Liczą się tylko Świebodzice!

Z wyrazami szacunku 
Paweł Ozga
Burmistrz Miasta Świebodzice

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 810

Powrót