Odbiór gabinetu stomatologicznego w Szkole Podstawowej nr 3 | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Odbiór gabinetu stomatologicznego w Szkole Podstawowej nr 3

Opublikowano: 15-05-2024
Dzisiaj, tj. 15 maja (środa) odbył się odbiór techniczny gabinetu stomatologicznego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 - zadanie „Zdrowy uśmiech naszych dzieci”- profilaktyka stomatologiczna dzieci i młodzieży w szkołach. W odbiorze uczestniczyli: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, Kierownik Wydziału Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej Magdalena Osiewacz-Drab oraz Inspektor Wydziału Justyna Jasińska.

W ramach tego projektu wykonano roboty budowlane wraz z zakupem i montażem wyposażenia polegające na wykonaniu zmiany sposobu użytkowania pokoju nauczycielskiego na gabinet stomatologiczny w budynku Szkoły Podstawowej nr 3.
Wnętrze i wyposażenie gabinetu jest nowoczesne, bardzo przyjazne, wyposażone w sprzęt  stomatologiczny wysokiej jakości oraz jasne meble.
Obecnie trwają procedury podpisania umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Wykonawcą robót budowlanych była firma SK Construction Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, a  dostawcą sprzętu medycznego: Medi Koll Sprzęt Medyczny Robert Sereda Sulaiman Kraiz Sp. J. z Poznania. Projektantem była Pracownia Projektowa Konstruktor Piotr Rajca ze Świebodzic.

Wydatkowana kwota łącznie na gabinet stomatologiczny, w tym roboty budowlane i wyposażenie,  to 192 773,29 zł. Gabinet został już odebrany przez PSSE w Świdnicy. Z Budżetu Obywatelskiego zrealizowano również zakup pyłomierza za kwotę 1 597,77 zł.
Wydatkowana kwota łącznie na Budżet Obywatelski w roku 2023 to 194 371,06 zł.

Autor: Wydział IT/PK

Liczba wyświetleń: 544

Powrót