Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Festyn Plenerowy z okazji Dnia Dziecka

Opublikowano: 07-06-2024
14 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do Parku Miejskiego na wyjątkowy Festyn Plenerowy z okazji Dnia Dziecka.

Wydarzenie, które odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Świebodzice, Pawła Ozgi, obiecuje dzień pełen radości, zabawy i niezapomnianych wspomnień.
Od godziny 16:00 do 19:00 park zamieni się w tętniącą życiem przestrzeń pełną atrakcji. Program festynu jest niezwykle bogaty i zróżnicowany, aby każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie. 

16:00 - Uroczyste rozpoczęcie Festynu 
16:15 – Występ artystyczny  - Sekcja taneczna HIP-HOP MDK
16.30 – Wręczenie nagród za udział w konkursach:
,,MAMA I JA”  -  MDK konkurs plastyczny
,,Magia pióra i pędzla – legendarne historie Polski” MBP
,,JA i Moje Miasto” Radni Rady Miejskiej w Świebodzicach, Głos Mieszkańców Świebodzic, Projekt Świebodzice
17.00 – Występy artystyczne - Sekcja taneczna HIP-HOP MDK, Akrobatyka pokaz FGA
17.30 -  PIANA PARTY!
O muzyczną atmosferę wydarzenia zadba DJ KrisS.
Nie zabraknie również dmuchańców, które zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Dodatkowo, animatorzy przygotowali wiele zabaw i gier, które z pewnością zaangażują najmłodszych i zapewnią im mnóstwo radości. Malowanie twarzy to kolejna atrakcja, która pozwoli dzieciom przeistoczyć się w swoje ulubione postacie z bajek i filmów.
Oczywiście, to tylko część niespodzianek, jakie przygotowaliśmy na ten dzień. Kluby i stowarzyszenia sportowe z regionu przygotowały specjalne pokazy i zajęcia, które zachęcą do aktywności fizycznej. Będą to zarówno prezentacje różnych dyscyplin sportowych, jak i możliwość wzięcia udziału w mini treningach i konkursach. OSiR Świebodzice zadba o darmową watę cukrową oraz popcorn . Na pyszną darmową kiełbaskę z Grilla zapraszają: ZKG Świebodzice, OSiR Świebodzice, MBP, ZWiK Świebodzice. Dla każdego coś pysznego

Organizatorem tego wspaniałego wydarzenia jest Miejski Dom Kultury, przy wsparciu Miasta Świebodzice, Miejskiej Biblioteki Publicznej, ZWiK Świebodzice Sp. z o.o, ZGK Świebodzice Sp. zo.o., OSiR w Świebodzicach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Świebodzicach oraz Klubu Senior+ w Świebodzicach.

Zapewniamy, że ten dzień będzie pełen radości, zabawy i uśmiechów. Czekamy na Was z niecierpliwością i mamy nadzieję, że spędzicie z nami ten wyjątkowy czas. Serdecznie zapraszamy!

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 331

Powrót