Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Wilkowisko na Dzikowcu | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Wilkowisko na Dzikowcu

Opublikowano: 24-06-2024
Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga gościł dzisiaj (24 czerwca) przedstawicieli Wałbrzyskiego Towarzystwa Motocyklowego ANGRY WOLF, które przybyło z zaproszeniem Burmistrza, pracowników Urzędu Miasta oraz wszystkich mieszkańców do udziału w wydarzeniu pn. Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Wilkowisko na Dzikowcu, które odbędzie się w dniach 5-7 lipca 2024 r. na górze Dzikowiec w Boguszowie-Gorcach.

W spotkaniu uczestniczył również Dariusz Stańczyk, który jest nie tylko świebodzickim przedsiębiorcą, ale także współorganizatorem Świebodzickiego Zlotu Motocykli. 
Impreza na Dzikowcu będzie miała charakter otwartego, trzydniowego festynu połączonego z atrakcjami takimi jak koncerty, wystawa i paradny przejazd motocykli, kiermasz produktów lokalnych i prezentacje lokalnych atrakcji turystycznych.
Podczas imprezy odbędzie się także akcja dobroczynna na rzecz Nataszy Liedtke, 12-letniej mieszkanki Boguszowa-Gorc, ciężko chorej na Zespół Coffina-Sirisa.
Główną ideą imprezy, poza działaniem dobroczynnym i integracyjnym, jest popularyzacja turystyki motocyklowej, którą nasze stowarzyszenie i nasz klub realizują poprzez organizowanie spotkań i zlotów motocyklistów z całej Polski. Serdecznie zapraszamy.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 445

Powrót