Kolejne spotkanie Komisji Kwiatowej | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Kolejne spotkanie Komisji Kwiatowej

Opublikowano: 09-07-2024
Szanowni Mieszkańcy, przypominamy, że trwa konkurs na Najładniejsze Okno, Balkon i Posesję.  We wtorek, 9 lipca, odbyło się kolejne spotkanie komisji konkursowej, podczas którego przeprowadzono objazd i dokładny przegląd ukwieconych okien, balkonów oraz posesji w naszej miejscowości. 

Komisja konkursowa będzie oceniać uczestników według następujących kryteriów:
- układ kompozycji i dobór gatunków roślin,
- wrażenia kolorystyczne i estetyczne,
- wprowadzone innowacje,
- wpływ na poprawę estetyki otoczenia,
- ciekawe wykorzystanie małej architektury ogrodowej (dotyczy posesji).

W skład komisji wchodzą: Przewodniczący komisji, Radny Rady Miejskiej Zdzisław Pantal, Radni Rady Miejskiej Katarzyna Woźniak i Zbigniew Wółkiewicz, Przedstawicielka ZGK Świebodzice Sp. z o.o. Irena Struczuk, Przedstawiciel Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach Maciej Kubka, Pracownik Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego Wioletta Rybarczyk. 

Przypominamy, że konkurs trwa od 20 maja do 30 września 2024 roku, a jego rozstrzygnięcie nastąpi w październiku. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału i podzielenia się pięknem swoich ukwieconych okien, balkonów oraz posesji, przyczyniając się tym samym do podniesienia estetyki naszego miasta.

Zgłoszenia do konkursu można również przesyłać drogą elektroniczną na adres: promocja@swiebodzice.pl. Prosimy o podanie numeru telefonu oraz adresu w zgłoszeniu. Liczymy na Państwa aktywny udział i życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 223

Powrót