Nowa akcja - Przygarnij zwierzaka | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Kierasek

Nowa akcja - Przygarnij zwierzaka

Opublikowano: 10-07-2024
Ruszamy z nową akcją, która polega na prezentacji zwierząt przebywających w świdnickim schronisku. Jej celem jest znalezienie nowych właścicieli dla podopiecznych placówki.

Inicjatywa ta jest odpowiedzią na interpelację Radnej Rady Miejskiej Eweliny Głąbiak, która kocha zwierzęta i zaproponowała ten pomysł. W każdym miesiącu będzie prezentowane jedno zwierzę, a posty będą wielokrotnie powtarzane. W następnym miesiącu przedstawimy kolejnego bezdomnego pupila. Mamy nadzieję, że zrealizujemy nasz cel, a obecnie przebywające w schronisku stworzenia znajdą wkrótce nowe domy.

Przypomnijmy, że niedawno opublikowaliśmy post o psie ze Świebodzic, który co prawda nie trafił jeszcze do świdnickiego schroniska, ale jego właścicielka ze względów osobistych musiała go oddać. Dzięki sile Facebooka i dobremu sercu jednej z mieszkanek pies znalazł nowy, kochający dom. Pamiętajmy, że zwierzę to nie zabawka, a adopcja musi być dobrze przemyślana. Świebodzice to miasto serc i wierzymy, razem z Panią Eweliną Głąbiak, że akcja się powiedzie.

Przedstawiamy Państwu Kieraska
Jest to młody piesek (około 5 miesięcy), średniej wielkości, który nie powinien spędzać swoich szczenięcych lat w schroniskowym boksie.
Kieras uwielbia towarzystwo człowieka i ma mnóstwo energii do spożytkowania. Nowy opiekun musi pamiętać, że trzeba będzie wyznaczyć psiakowi granice, aby nie stał się zbyt dominujący. Kieras to pozytywnie nastawiony szczeniak, który zdecydowanie potrzebuje wyciszenia i spokoju w nowym domu. Długie spacery to dla niego najlepsza forma aktywności, potrzebuje ich dużo, aby się wyciszyć. Doskonale odnajdzie się w mieszkaniu. Kieras jest bardzo sympatycznym psem i lubi skakać na opiekuna, dlatego dom z małymi dziećmi nie jest dla niego najlepszym rozwiązaniem. Preferowany jest dom ze starszymi dziećmi.

Charakter:
- Stosunek do ludzi: Ufny
- Stosunek do dzieci: Pozytywny
- Stosunek do psów: Akceptuje wybiórczo

Kontakt w sprawie adopcji:

FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy pod numerem telefonu 531 496 442.
Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie obowiązkowej ankiety adopcyjnej --> kliknij tu

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 352

Powrót