Wakacyjna przygoda z OSiR Świebodzice  | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Wakacyjna przygoda z OSiR Świebodzice 

Opublikowano: 10-07-2024
Lato w pełni a wraz z nim trwa Półkolonia z OSiR Świebodzice. Dzieci bawią się świetnie od poniedziałku 8 lipca do piątku 12 lipca włącznie.

Dzisiaj odwiedziliśmy podopiecznych i opiekunów na zajęciach w kręgielni oraz na odkrytym basenie. Pogoda doskonała, humory także dopisują. Wszyscy zaopatrzeni w charakterystyczne zielone czapeczki oraz opaski zaraz po kręgielni udali się na basen, by w cieniu zjeść pyszne kanapki i napić się wody. Dzieci będą również zjeżdżały na zamku dmuchanym, który stoi na terenie obiektu OSiR. Półkolonia cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, finalnie zostało zapisanych na pierwszy, lipcowy termin 45 dzieci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, opiekunów utworzono, trzecią, dodatkową grupę.

Nad przebiegiem półkolonii oczywiście czuwa Prezes OSiR Jarosław Pizuński, który odwiedził dzieci na basenie.

Należy podkreślić, że koloniści mają urozmaicony czas, w poniedziałek korzystali z zajęć sportowych na obiektach OSiR, we wtorek odwiedzili poligon w Chwaliszowie, jutro, tj. w czwartek w przypadku sprzyjającej pogody pojadą na wycieczkę do Kowar, pałacowej bawialni, a w ostatni dzień będą w Wodnym Centrum Rekreacji oraz na mini igrzyskach sportowych. Dzieci mają zagwarantowany także obiad.

To nie koniec wakacyjnej przygody z OSiR Świebodzice, od 19-23 sierpnia odbędzie się także tygodniowa półkolonia.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 229

Powrót