
Moje ulubione miejsce w Świebodzicach
Wybór laureatów okazał się wyjątkowo trudny ze względu na wysoki poziom kreatywności i zaangażowania młodych twórców. Organizatorzy podkreślają, że wszystkie prace były niezwykle wartościowe i zasługują na uznanie, dlatego każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy upominek.
Po wnikliwej ocenie, mając na uwadze obiektywne kryteria, wyłoniono laureatów miejsc na podium:
I MIEJSCE: Tobiasz Konieczny
II MIEJSCE: Mikołaj Olędzki
II MIEJSCE: Emilka Adamska
III MIEJSCE: Nadia Czarnik
WYRÓŻNIENIE: Mikołaj Czarnik
W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich uczestników konkursu, w tym:
Maję Frydlewicz, Martynkę Zarembę, Lenę Dyjak, Nicole Dyjak, Nicole Jędrzejczak, Dominisię Drajm, Ernesta Michalika, Michała Andruszkiewicza oraz Oskara Kotyńskiego, na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.
Uroczystość odbędzie podczas Festynu Plenerowego z okazji Dnia Dziecka 31 maja o godzinie 12:15 w Parku Miejskim w Świebodzicach, którego organizatorem jest Miejski Dom Kultury W Świebodzicach.
Wkrótce zostanie zaprezentowany publicznie materiał filmowy, ukazujący z perspektywy dzieci najbardziej przez nich lubiane miejsca w Świebodzicach.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy
Liczba wyświetleń: 57
Powrót