Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip

E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Koncert noworoczny Krystyny Giżowskiej

Opublikowano: 14-01-2026
Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga zaprasza na koncert noworoczny, którego gwiazdą będzie Krystyna Giżowska. Wydarzenie odbędzie się już 30 stycznia (piątek).

Bezpłatne wejściówki do odbioru dostępne są w trzech miejscach: w wydziale promocji Urzędu Miejskiego Rynek 1 pok. nr 15, w OSiR Świebodzice Sp.zo.o. w sekretariacie ul. Mieszka Starego 8 oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Świdnickiej 15.

Ważne! Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 bilety.

Krystyna Giżowska to artystka, której głos od dekad porusza serca Polaków. Znana z niezwykłej wrażliwości i elegancji scenicznej, podbiła publiczność takimi przebojami jak: „Złote obrączki” – piosenka, która stała się hymnem wielu pokoleń, „Nie było Ciebie tyle lat” czy „Przeżyłam z Tobą tyle lat”.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 386

Powrót