Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip

E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Bruno szuka spokojnego domku!

Opublikowano: 19-01-2026
Przedstawiamy kolejnego podopiecznego ze Świdnickiego Schroniska, który czeka na swoją szansę. Nasza cykliczna akcja „Przygarnij zwierzaka” jest realizowana w odpowiedzi na interpelację Eweliny Głąbiak – Radnej Rady Miejskiej w Świebodzicach.

Zanim poznacie historię Brunona, przypominamy – zwierzę to nie zabawka. Adopcja musi być decyzją odpowiedzialną, przemyślaną i podjętą na lata.

Bruno to niezwykle wrażliwy i łagodny psiak, który z ogromną sympatią podchodzi do ludzi. Jest psem zrównoważonym, który świetnie dogaduje się z innymi czworonogami – dlatego chętnie zamieszka w domu, w którym jest już psie towarzystwo. Bruno najlepiej odnajdzie się w spokojnej okolicy. Zgiełk miasta, duży ruch i hałas wywołują u niego stres i panikę, dlatego szukamy dla niego azylu z dala od nadmiernych bodźców. Jeśli chodzi o koty – Bruno się ich obawia, więc ich relacja wymagałaby sprawdzenia.

Szukamy dla niego opiekunów empatycznych, ceniących ciszę. W przypadku rodziny z dziećmi rekomendujemy dom ze starszymi pociechami, które uszanują granice psa. Z czasem i odpowiednim wsparciem Bruno na pewno odwdzięczy się bezgranicznym zaufaniem i lojalnością.

Daj Brunowi szansę na spokojne i szczęśliwe życie!

Więcej informacji: [LINK]

Autor: Wydział PK / FMP Schronisko dla Zwierząt w Świdnicy

Liczba wyświetleń: 192

Powrót