Program współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku w 2027 r.
Opublikowano: 16-04-2026
Szanowni Państwo, informujemy, że Samorząd Województwa Dolnośląskiego rozpoczyna prace nad projektem „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowych oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku w 2027 r.”.
Zaprasza się organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku do zgłaszania – do dnia 29 kwietnia br. – swoich propozycji do projektu Programu za pomocą formularza dostępnego na stronie www.umwd.pl, w zakładce „Projekty społeczne – aktualności”.
Link do informacji: umwd.dolnyslask.pl
Autor: Wydział PK
Liczba wyświetleń: 143
Liczba wyświetleń: 143
Powrót













