Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Plakat imprezy Marsz dla Życia i rodziny z napisem Burmistrz Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz oraz Proboszcz Parafii pw. św. Mikołaja zapraszają na MARSZ DLA Życia I RODZINY Parafia pw. Św MIKOLAJA

Piknik dla dzieci i marsz dla rodziny

Opublikowano: 29-05-2018
Moc atrakcji czeka naszych milusińskich już w najbliższą sobotę, 2 czerwca. Zapraszamy w imieniu Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza i Radnych Rady Miejskiej do parku na fantastyczny i kolorowy Piknik okazji Dnia Dziecka.
Ale zanim zaczniemy zabawy, skoki na dmuchańcach i pokazy iluzjonisty, zachęcamy do wspólnego przemarszu ulicami miasta w Marszu dla Życia i Rodziny. Spotykamy się o godz. 13:15, a następnie ulicami Śródmieścia przejdziemy do Parku Miejskiego, by rozpocząć festyn dla naszych pociech. Zapraszają – Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz i Proboszcz Parafii pw. Św. Mikołaja Ks. Dziekan Józef Siemasz.

Organizatorzy przygotowują mnóstwo fantastycznych wydarzeń: zawody szachowe, warsztaty kreatywne, zajęcia sportowe, mega chińczyk – czyli lubiana gra planszowa; animacje ze sceny, szczudlarze, bańki mydlane – i oczywiście niesamowity pokaz iluzjonisty Damiana Kościa, który zabierze nas w świat magii i tajemnic.

I na pewno nikt nie zgłodnieje, bo na wszystkich – dużych i małych – czekać będą smakowite kiełbaski, grillowane przez naszych sympatycznych Radnych Rady Miejskiej.

Zapraszamy serdecznie o godz. 14:00 do Parku Miejskiego.
Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
Marsz dla  Życia i rodziny PlakatPiknik z okazji dnia dziecka 2 czerwca 2018 r. godzina 14:00-18:00 w Parku Miejskim
PROGRAMIE: ILUZJONISTA DAMIAN KOŚĆ WYSTĘPY DZIECI I MŁODZIEŻYZ MDK• ZAWODY SZACHOWE . WARSZTATY KREATYWNE ZAJĘCIA SPORTOWE Z MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE · CHODZĄCE MASKOTKI - OGROMNY CHIŃCZYK NAUKA STRZELANIA Z ŁUKU Z UCZNIOWSKIM KLUBEM SPORTOWYM AMEOLI · ANIMACJE ZE SCENY I TAŃCE INTEGRACYJNE TENIS · SWINGBALL · ZAMKI DMUCHANE · EUROBUNGEE MALOWANIE TWARZY • SZCZUDLARZ • BAŃKI MYDLANE KIEŁBASKI Z GRILLA SERWOWANE PRZEZ RADNYCH - WATA CUKROWA - POPCORN - KUKURYDZA GOTOWANA GOFRY · LODY - ZNAKOWANIE ROWERÓW, ZABEZPIECZAJĄCE PRZED KRADZIEŽĄ • LOTERIA I WIELE INNYCH ATRAKCJI.
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1627

Powrót