Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Plakat - ZAPROSZENIE Zespół Szkół Specjalnych i Stowarzyszenie „Wypożyczalnia-Centrum" w Świebodzicach serdecznie zapraszają do udziału w „ŚWIEBODZICKIM DNIU AKCEPTACJI I ZROZUMIENIA" pod haslem „POD WSPÓLNYM DACHEM NIEBA" Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Świebodzice - Pan Bogdan Kożuchowicz. Obchody odbędą się dnia 25.05.2018 r.

Utwórzmy krąg życzliwości wokół ratusza

Opublikowano: 18-05-2018
To będzie już druga edycja Świebodzickiego Dnia Akceptacji i Zrozumienia „Pod wspólnym dachem nieba”. Zapraszamy gorąco świebodziczan do udziału w tej niezwykłe, integrującej, propagującej zrozumienie dla inności, dla osób dotkniętych różnymi niepełnosprawnościami imprezie, zorganizowanej przez Zespół Szkół Specjalnych oraz Wypożyczalnię „Centrum” w Świebodzicach.
Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz.

Świebodzicki Dzień Akceptacji i Zrozumienia odbędzie się w piątek 25 maja. Rozpocznie go o godz. 9:00 msza święta w kościele pw. Św. Piotra i Pawła, następnie po mszy utworzony zostanie „krąg życzliwości” wokół ratusza miejskiego, a następnie barwny korowód przemaszeruje ulicami miasta do Parku Miejskiego. O 11:00 planowany jest tam występ Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”, gdy i zabawy integracyjne.
Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
ZAPROSZENIE Zespół Szkół Specjalnych i Stowarzyszenie Wypożyczalnia-Centrum w Świebodzicach serdecznie zapraszają do udziału w  ŚWIEBODZICKIM DNIU AKCEPTACJI I ZROZUMIENIA  pod hasłem POD WSPÓLNYM DACHEM NIEBA  Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Świebodzice - Pan Bogdan Kożuchowicz. Obchody odbędą się dnia 25.05.2018 r. w godz. od 9:00 – 12:30 PROGRAM IMPREZY: 9:00 – Msza św. w parafii p.w. Piotra i Pawła w Świebodzicach 10:00 - Utworzenie kręgu życzliwości wokół Ratusza 10:00 - Przemarsz ulicami miasta do Parku Miejskiego na czele z orkiestrą dętą 11:00 prezentacja Zespołu Pieśni i Tańca Wałbrzych integracyjne zabawy teatralne w Parku Miejskim 13:00 – Zakończenie imprezy
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 932

Powrót