Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Herb Gminy Świebodzice na rozmytym tle

OŚWIADCZENIE RZECZNIKA PRASOWEGO URZĘDU MIEJSKIEGO W ŚWIEBODZICACH

Opublikowano: 14-05-2018
Szanowni Państwo, w związku z haniebnym i mającym charakter pomówienia artykułem zamieszczonym na prywatnym portalu Sebastiana Białego informuję
99 % zdjęć, które zamieszczam na stronie www.swiebodzice.pl jako ilustracje do komunikatów, to zdjęcia mojego autorstwa. W przypadku, gdy nie jestem w stanie zilustrować informacji ogólnej, ale ważnej dla mieszkańców, dotyczących np. sfery zdrowia, bezpieczeństwa, itd. – sięgam po zdjęcia z Internetu. Staram się wykorzystywać zdjęcia nieobjęte prawami autorskimi – w przypadku niektórych fotografii, które zostały wykorzystane i wklejone przez miliony użytkowników – nie sposób nawet ustalić, kto jest ich autorem. W większości korzystam np. z portalu pixabay.com, który w swojej nazwie ma „niesamowite darmowe obrazy”. Stamtąd pochodzą m. in. zdjęcia ilustracyjne kręgli, płomienia gazowego, przejazdu kolejowego, itp. Są to zdjęcia DARMOWE – ale tego Sebastian Biały nie napisał, bo jego zamierzeniem było po raz kolejny uderzyć w urząd, a pośrednio – przez moją osobę – w burmistrza miasta. Taki plan Sebastian Biały realizuje już od wielu miesięcy, obrażając, podając nieprawdę, zniesławiając. Udając dziennikarza - którym nie jest – prowadzi brudną kampanię przedwyborczą, opartą na mowie nienawiści i pomówieniach.

Stanowczo protestuję przeciwko takim praktykom, nie mieszczącym się już nie tylko w granicach prawa, ale zwykłej przyzwoitości.
Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1027

Powrót