Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Kawałek plakatu z napisem 	
28 KWIETNIA GODZ, 15:00 * RYNEK W Świebodzicach OPANUJĄ LŚNIĄCE MASZYNY MOTOCYKLI DLA MOTOCYKLISTÓW BEZPŁATNE, OKOLICZNOŚCIOWE KOSZULKI

Weekend pod znakiem motocykli i łuku

Opublikowano: 27-04-2018
W najbliższą sobotę i niedzielę, 28 i 29 kwietnia, zapraszamy na dwa fantastyczne wydarzenia do Świebodzic. To VIII Zlot Motocykli oraz Puchar Polski w Łucznictwie Bloczkowym i Barebow. Zapraszamy do oglądania, kibicowania i spędzenia czasu na wolnym powietrzu.
Parada motocykli w Rynku to impreza znana i lubiana, którą od lat organizuje Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz i Dariusz Stańczyk właściciel Hotelu Księżyc.

Start imprezy o godz. 15:00 w Rynku, będzie można jak zawsze obejrzeć lśniące i ryczące maszyny. Będzie tradycyjne poświęcenie pojazdów a kulminacyjnym i najbardziej widowiskowym punktem programu jest parada motocykli ulicami miasta.

Z kolei imprez łucznica, która odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza, startuje o godz. 12:00 na stadionie miejskim przy ul. Sportowej. Przyjadą do nas łucznicy z całej Polski, by walczyć o puchary i medale, ale będą atrakcje dla publiczności, gdy i zabawy dla najmłodszych, pokazy, gastronomia i wiele innych. Impreza jest dwudniowa, wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
Plakat Zlotłucznictwo
I RUNDA PUCHARU POLSKI W ŁUCZNICTWIE BLOCZKOWYM I BAREBOW W WERSJI OTWARTEJ ŚWIEBODZICE 28-29.04.2018
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1024

Powrót