Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Kawałek plakatu z okazji Dnia Kobiet z napisem 16:00 MARCA Miejski Dom Kultury w Świebodzicach ul. Wolności 13

Zapraszamy na wyjątkowy Dzień Kobiet

Opublikowano: 05-03-2018
W imieniu Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza zapraszamy wszystkie panie do spędzenia wyjątkowego Dnia Kobiet w Miejskim Domu Kultury. 8 marca czekać będzie mnóstwo atrakcji, a przede wszystkim fantastyczny koncert Wojciecha Gąssowskiego.
Początek spotkania – godz. 16:00, najpierw będziemy mogły posłuchać o kosmetycznych nowościach, makijażu, kobiecości – wszystko to z udziałem specjalistek z firmy Mary Kay. Natomiast o godzinie 17:00 przed świebodzicką publicznością wystąpi Wojciech Gąssowski, żywa legenda polskiej sceny muzycznej, znany z takich szlagierów, jak chociażby „Gdzie się podziały tamte prywatki…”

Zapraszamy gorąco do MDK, wstęp oczywiście wolny, a dla wszystkich pań burmistrz Bogdan Kożuchowicz wraz z radnymi Rady Miejskiej przygotowali drobne niespodzianki i upominki.
Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
BURMISTRZ MIASTA ŚWIEBODZICE BOGDAN KOŻUCHOWICZ ZAPRASZA NA WYJĄTKOWY DZIEŃ KOBIET 16:00 MARCA Miejski Dom Kultury w Świebodzicach ul. Wolności 13 WSTĘP WOLNY Wojciech Gassowski 16:00 17:00 Spotkanie kosmetyczne Mary Kay dla Kobiet, będzie kilka słów o pielęgnacji i makijażu w oparciu o przykładowe metamorfozy, dużo o kobiecości i budowaniu własnej wartości oraz zabiegi odmładzające na dłonie i usta dla wszystkich Pań. Na koniec spotkania loteria z nagrodami. Recital Wojciecha Gąssowskiego, podróż muzyczna do lat 60 i 70 - Tamtych prywatek, pocztówkowego szału, adapteru bambino, gdzie królowało radio Luxemburg, wolna chata i szkło. To mix przebojów polskich i zagranicznych w rytmie rock and rolla, Przygody bez miłości, Love me tender
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1138

Powrót