Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-Urząd
Miasto i Gmina
Inwestycje
Turystyka
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Wymyśl hasło na jubileusz

Opublikowano: 01-03-2018
Dziś, czyli 1 marca, rusza konkurs ogłoszony przez Burmistrza Miasta Świebodzice Bogdana Kożuchowicza na hasło promujące 100. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Konkurs odbywa się w ramach całorocznego jubileuszu i wielu wydarzeń, które się będą odbywać w naszym mieście.
W konkursie mogą brać udział osoby od 6 roku życia, nie ma ograniczeń co do górnej granicy wiekowej. Zadaniem konkursu jest opracowanie hasła patriotycznego, które będzie mogło być używane podczas całorocznych świebodzickich obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Przez Polskę Niepodległości. Treść hasła nie może naruszać dobrych obyczajów oraz praw osób trzecich. Hasło nie powinno zawierać więcej niż 15 wyrazów.

Projekty na hasło należy dostarczyć wraz z czytelnie wypełnioną i podpisaną Kartą Zgłoszeniową (Załącznik nr 1 do Regulaminu) można dostarczyć w następujący sposób:

przesłać w formie elektronicznej na adres: weronika.tomczyk@swiebodzice.pl.

przesłać pocztą na adres:
Urząd Miejski w Świebodzicach, ul. Rynek 1,58-160 Świebodzice, z dopiskiem: Konkurs na Hasło Promujące 100. Rocznicę Odzyskania Przez Polskę Niepodległości.

dostarczyć bezpośrednio do Urzędu Miejskiego – Wydział Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej, ul. Żeromskiego 27, pokój nr 9, 10 Hasła można zgłaszać od dnia 1 marca 2018 r. do dnia 5 kwietnia 2018 r.

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać w Wydziale Promocji. Szczegółowy regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania na naszym portalu miejskim www.swiebodzice.pl.


Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
PLIKI DO POBRANIA:
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 531

Powrót