Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Napis na tablicy czarnej kreda pisany SUCCESS

„Dwójka w elicie”

Opublikowano: 23-02-2018
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Świebodzicach uzyskała właśnie dwa ważne certyfikaty. Informują one, że placówka jest Szkołą Promującą Zdrowie i Szkołę Promującą Uzdolnienia. Świebodzicka placówka znalazła się w elitarnym gronie 10 placówek w całym województwie i została włączona do Dolnośląskiej Sieci Szkół Wspierających Uzdolnienia Uczniów.

- Bardzo rzetelnie pracowaliśmy nad włączeniem naszej szkoły do sieci, działania miały charakter systemowy. W ramach zadań przygotowaliśmy Szkolny Program Wspierania Uzdolnień, zdiagnozowaliśmy uzdolnienia naszych uczniów oraz przygotowaliśmy ich indywidualne karty. A wszystko po to, by wzbogacić metody, techniki, narzędzia i środki pracy z każdym uczniem – mówi Teresa Walczak-Jusiel, dyrektor szkoły.

Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom.

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach

CERTYFIKAT

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 890

Powrót