Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Na zdjęciu zajączek i kawałki pisanek

Czekamy na kurczaczki i zajączki

Opublikowano: 21-02-2018
Trwają doroczne konkursy na najładniejszą kartkę i ozdobę wielkanocną, ogłoszone tradycyjnie przez Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza.

Konkurs plastyczny pod hasłem „Tradycje Świąt Wielkanocnych” trwa do 1 marca. Projekty kartek należy złożyć do tego dnia w sekretariacie Urzędu Miejskiego (Rynek 1) lub w Wydziale Promocji UM (ul. Żeromskiego 27, pok. Nr 9 i 10). Konkurs adresowany jest do mieszkańców Świebodzic oraz okolic. Najpiękniejsze i najbardziej oryginalne kartki zostaną nagrodzone.

Burmistrz Miasta Świebodzie BOGDAN KOŻUCHOWICZ ogłasza konkurs plastyczny pn.TRADYCJE ŚWIĄT WIELKANOCNYCHBURMISTRZ MIASTA ŚWIEBODZICE ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE WIELKANOCNYM NA NAJŁADNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNEGO STOŁU


Z kolei drugi konkurs dotyczy ozdoby wielkanocnej. Mile widziane kurczaczki, pisanki, zajączki i wszelkie symbole związane z tymi pięknymi świętami. Czasu jest nieco więcej, bo prace przyjmowane są do dnia 19 marca w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych, ul. Żeromskiego 27, pok. Nr 17 lub 18.

Zapraszamy do udziału!

 
 
Autor: Agnieszka Bielawska-Pękala Rzecznik prasowy UM w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1058

Powrót