Biznesowo, ale na luzie | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcia ze spotkania

Biznesowo, ale na luzie

Opublikowano: 20-02-2018
To było już drugie śniadanie biznesowe w Świebodzicach, zorganizowane na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy przez Sudecką Izbę Przemysłowo-Handlową w Świdnicy. Partnerami wydarzenia, które odbyło się we wtorek 20 lutego, był Urząd Miejski w Świebodzicach oraz Pensjonat Galery – sponsor śniadania. Honorowy Patronat nad całym projektem objął Burmistrz Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz.
W klimatycznych wnętrzach pensjonatu spotkało się ponad 20 przedsiębiorców z terenu miasta. W spotkaniu wziął także udział burmistrz Bogdan Kożuchowicz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Świebodzicach Łukasz Kwadrans.

- Dziękuję za inicjatywę takich spotkań, to doskonała okazja, by w mniej oficjalny sposób spotkać się, porozmawiać, nawiązać relacje. Tego Państwu życzę – mówił burmistrz otwierając spotkanie.

Moderatorem spotkania była Beata Kras reprezentująca SIPH, ofertę i zakres działań instytucji przedstawił szeroko jej prezydent Ryszard Sobański. Każdy z uczestników miał okazję także krótko zaprezentować swoją firmę.

Głównym celem tego typu śniadań jest tworzenie okazji do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, budowanie pozytywnych relacji oraz autoprezentacja firm uczestniczących. Projekt będzie kontynuowany.


Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 920

Powrót