Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie Dokumentów z komuniterami

Można pozyskać dofinansowanie

Opublikowano: 19-02-2018
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania w ramach programu InterregV-A Republika Czeska-Polska 2014-2020.
Spotkanie odbędzie się 1 marca w Wałbrzychu, w Ratuszu Miejskim przy Placu Magistrackim 1 (II piętro, sala 26) w godzinach 10:00-13:00.

Organizatorzy zapraszają do udziału przedstawicieli wszystkich podmiotów, uprawnionych do składania wniosków w ramach programów, m. in. organizacji pozarządowych, jednostek administracji państwowej i samorządowej, instytucji kultury, szkół wyższych, związków wyznaniowych.

Szczegóły na www.rpo.dolnyslask.pl 
Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne w dniu 1 marca 2018 r., dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania projektów w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 Przedstawione zostaną informacje dotyczące naborów wniosków projektowych przewidywanych w 2018 roku z uwzględnieniem również Funduszu Małych Projektów / Mikroprojektów. Informacja na temat możliwości wsparcia projektów w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska 2014-2020 zostanie przedstawiona przez pracowników Regionalnego Punktu Kontaktowego Polska – Czechy w Wałbrzychu. Do udziału zapraszamy przedstawicieli wszystkich podmiotów uprawnionych do składania wniosków w ramach Programów m.in. • organizacji pozarządowych, • jednostek administracji państwowej, • jednostek administracji samorządowej, stowarzyszeń tych jednostek i instytucji im podległych, • instytucji kultury, • szkół wyższych, kościołów i związków wyznaniowych. Spotkanie odbędzie się 1 marca 2018 r. w Wałbrzychu w siedzibie Ratusza Miejskiego przy PI. Magistrackim 1 (II piętro, sala 26) w godzinach 10:00-13.00. Zgłoszenia udziału należy przesyłać drogą elektroniczną na adres pife.walbrzych@dolnyslask.pl z podaniem imienia i nazwiska uczestnika lub telefonicznie 74 66 55 172 lub 173. Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepetnosprawnościami na etapie rekrutacji. Informacje na temat spotkania są dostępne na stronie www.rpo.dolnyslask.pl Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy do udziału!
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 866

Powrót