Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Plakat OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 DOLNEGO ŚLĄSKA 2017 Głosuj na Bogdana Kożuchowicza Wyślij na nr 72355 SMS: GS.115

Dziś finał – Świebodzice głosują na burmistrza!

Opublikowano: 15-02-2018
W czwartek, 15 lutego, kończy się głosowanie w plebiscycie na Osobowość Roku 2017 Dolnego Śląska. To plebiscyt Gazety Wrocławskiej, największego dziennika w województwie. Z wielką radością informujemy, że Burmistrz Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz prowadzi w kategorii „samorządność i społeczność lokalna”! Na naszego burmistrza wpłynęło ponad 2400 głosów, to wspaniały rezultat i dowód wielkiego uznania oraz szacunku dla jego działań, postawy i osobowości. Jako świebodziczanie możemy być z tego dumni.
Głosowanie trwa jeszcze dzisiaj, tj. 15 lutego, do godz. 20:00. Przypominamy, że aby oddać głos, wystarczy wysłać SMS o treści GS.115 na numer 72355 (koszt 2,46+VAT).

Bogdan Kożuchowicz nominowany został przez dziennikarzy Gazety Wrocławskiej za: „za pełną empatii i serdeczności postawę w obliczu tragedii, jaka spotkała Świebodzice (wybuch w kamienicy), rozumienie potrzeb drugiego człowieka, i szybkie zorganizowanie pomocy poszkodowanym mieszkańcom”.

- Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy, jestem poruszony tak licznymi dowodami sympatii i uznania, to dla mnie prawdziwy zaszczyt – mówi burmistrz Bogdan Kożuchowicz.


Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
Skrin z www artykułu gazety
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 951

Powrót