Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie tosty z jajkiem i kawa

Integracja przy śniadaniu

Opublikowano: 08-02-2018
Drugie już śniadanie biznesowe pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Świebodzice Bogdana Kożuchowicz przygotowuje Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Świdnicy we współpracy z Urzędem Miejskim. Tym razem świebodziccy przedsiębiorcy spotkają się w Pensjonacie Galery, które jest sponsorem wydarzenia.
Śniadanie odbędzie się 20 lutego o godz. 10:00 w pensjonacie Galery.

Jest to doskonała okazja do poznania się, wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów w środowisku. W pierwszej edycji wzięło udział 12 firm.

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
ZAPROSZENIE NA ŚNIADANIE BIZNESOWE SIPH Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Świdnicy ma zaszczyt zaprosić na Pilotażowe ŚNIADANIE BIZNESOWE Pod Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Świebodzice Pana Bogdana Kożuchowicza dedykowane przedsiębiorcom, przedstawicielom samorządów i instytucji. Śniadanie Biznesowe to znakomita okazja do tego, aby nawiązywać kontakty i budować pozytywne relacje, a także wymienić się praktycznymi doświadczeniami, w przyjaznej atmosferze i otoczeniu. Data i miejsce: 20 lutego 2018 r., w godz. 10.00-12.30, Pensjonat GALERY, ul. Ciernie 161 C, Świebodzice Ze względu na pilotażowy charakter spotkania udział w śniadaniu jest bezpłatny. SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 907

Powrót