Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Grafika ze zdjęciem burmistrza i napisem OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 DOLNEGO ŚLĄSKA

Dziękujemy za głosy

Opublikowano: 01-02-2018
Miło nam poinformować, że Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz zwyciężył w plebiscycie na Osobowość Roku 2017 w powiecie świdnickim.
W środę, 31 stycznia, zakończyło się głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie konkursu, organizowanego przez Gazetę Wrocławską, największy dziennik dolnośląski.

Burmistrz Świebodzic okazał się bezkonkurencyjny w swojej kategorii: Samorządność i Społeczność Lokalna. Uzyskał 576 głosów.

- Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos, to dla mnie wielki zaszczyt i motywacja do dalszej pracy – podkreśla burmistrz Bogdan Kożuchowicz. – Już sama nominacja była dla mnie dużym wyróżnieniem. Zawsze podkreślałem, że praca jest dla mnie rodzajem służby dla innych, dla mieszkańców mojego rodzinnego miasta.

Redakcja Gazety Wrocławskiej nominowała Bogdana Kożuchowicza za: „ za pełną empatii i serdeczności postawę w obliczu tragedii, jaka spotkała Świebodzice (wybuch w kamienicy), rozumienie potrzeb drugiego człowieka, i szybkie zorganizowanie pomocy poszkodowanym mieszkańcom”.

W piątek, 2 lutego, rozpoczyna się głosowane finałowe.

Wydział Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej

LINK:
http://swidnica.naszemiasto.pl/artykul/osobowosc-roku-2017-zobacz-kto-zwyciezyl-w-etapie-powiatowym,
4395894,art,t,id,tm.html

W piątek, 2 lutego, rozpoczęło się głosowanie finałowe. Aby oddać głos na Burmistrza Bogdana Kożuchowicza, należy wysłać SMS o treści GS.115 na numer 72355 (koszt: 2,46 zł z VAT).

Głosujemy do 15 lutego do godz. 20:00.
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1041

Powrót