Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Plakat z napisem Osobowość Roku 2017

Głosujmy na świebodziczan

Opublikowano: 19-01-2018
Trwa plebiscyt Gazety Wrocławskiej na Osobowość Roku 2017 na Dolnym Śląsku. W plebiscycie, kategorii samorząd i społeczność lokalna nominowany jest burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz – nominowany za pełną empatii i serdeczności postawę w obliczu tragedii, jaka spotkała Świebodzice (wybuch w kamienicy), rozumienie potrzeb drugiego człowieka, i szybkie zorganizowanie pomocy poszkodowanym mieszkańcom.

OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 DOLNEGO ŚLĄSKA 2017 Głosuj na Bogdana Kożuchowicza Wyślij na nr 72355 SMS: GS.115 koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT

Aby oddać głos na naszego burmistrza – który jak na razie jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o prowadzenie – należy wysłać SMS o treści GS.115 na numer 72355.

Ale okazuje się, że w plebiscycie nominowane są jeszcze dwie świebodziczanki, co jest tym bardziej miłe dla naszego miasta. To panie:

 

 

W kategorii działalność charytatywna

Magdalena StrzelczykMagdalena Strzelczyk 

prezes stowarzyszenia SMYKI ze Świebodzic, nominowana za koordynowanie działalności stowarzyszenia, które prowadzi bezpłatnie świetlicę terapeutyczno-opiekuńczą „Kraina Marzeń” (GC.115 na numer 72355)

 

 

 

 

 

 

 

w kategorii kultura

Teresa Anniuk-GulakTeresa Anniuk-Gulak

właścicielka galerii ArtTess, nominowana za organizację wystawy Światy Równoległe grupy Autorskie Laboratorium Fotografii i za prężne działania artystyczne 

(GK.266 na numer 72355)

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1113

Powrót