Rodzinne kolędowanie z burmistrzem | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Osoba przy pianinie i dwóch mężczyzn śpiewających

Rodzinne kolędowanie z burmistrzem

Opublikowano: 15-01-2018
14 stycznia w Świebodzicach obfitował w wydarzenia. Tego dnia odbyło się już 12. Kolędowanie z Burmistrzem – czyli wspólne, rodzinne śpiewanie kolęd. Tradycyjnie burmistrz Bogdan Kożuchowicz wraz z małżonką Teresą zaprosili świebodziczan do Miejskiego Domu Kultury. Goście spotkania spędzili dwie godziny w wyjątkowo serdecznej i świątecznej atmosferze, śpiewając najpiękniejsze polskie kolędy i racząc się słodkościami, kawą i herbatą.
Spotkanie jak zawsze poprowadził sam pan burmistrz, zachęcając gości do solowych i rodzinnych występów. Spotkanie rozpoczęła muzyczna niespodzianka: rodzinny kwartet w składzie: Bogdan Kożuchowicz z małżonką (organki, pianino) oraz bratanice Marysia i Zosia (śpiew).

Chętnych do odśpiewania kolęd nie brakowało, były rodzinne, pokoleniowe duety, zaśpiewał także m. in. ksiądz dziekan Józef Siemasz, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jan Klepiec, zespół Akord i oczywiście chłopcy z Domu Pomocy Społecznej, którzy wraz z burmistrzem wykonali kolędę „Przybieżeli do Betlejem”.

Wszyscy wokaliści otrzymali od burmistrza drobne upominki, m. in. książki i słodycze.

- Bardzo dziękuję wszystkim za to kolejne, wspólne kolędowanie i wspaniały, świąteczny klimat – mówi burmistrz Bogdan Kożuchowicz.
Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1062

Powrót