Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Burmistrz Bogdan Kożuchowicz

Burmistrz Bogdan Kożuchowicz nominowany do Osobowości Roku 2017

Opublikowano: 08-01-2018
Redakcja Gazety Wrocławskiej, największego dziennika regionalnego na Dolnym Śląsku, ogłosiła doroczny plebiscyt na Osobowość Roku 2017. Nominacje ogłoszono w kilku kategoriach: kultura, samorząd, społeczność lokalna, działalność charytatywna, biznes – są to ludzie, którzy, zdaniem dziennikarzy, w 2017 roku wyróżnili się w tych dziedzinach szczególnymi osiągnięciami, osiągnęli sukcesy i znacząco zasłużyli się dla swojej lokalnej społeczności.
Jest nam niezwykle miło poinformować, że w kategorii samorząd Redakcja GW nominowała Burmistrza Świebodzic Bogdana Kożuchowicza – za „pełną empatii postawę w obliczu tragedii, jaka spotkała Świebodzice (wybuch w kamienicy) i szybkie zorganizowanie pomocy poszkodowanym mieszkańcom”.

- Bardzo dziękuję Redakcji Gazety Wrocławskiej za to wyróżnienie. Tragiczne wydarzenia z 8 kwietnia 2017 roku wyzwoliły w nas wszystkich falę empatii, współczucia i chęć niesienia pomocy potrzebującym. Ja starałam się robić to, co do mnie należało. Dziękuję wszystkim osobom, a przede wszystkim wspaniałym mieszkańcom naszego miasta, za wsparcie i okazane serce w tym bolesnym czasie – komentuje burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

Głosowanie trwa do 31 stycznia 2018 roku. Jeśli chcą Państwo oddać głos na burmistrza Bogdana Kożuchowicza, należy wysłać SMS o treści GS.115 na numer 72355.

Aktualne wyniki tutaj:

http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/kto-zasluguje-na-tytul-
osobowosci-roku-rozpoczelismy-glosowanie,12791694/

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1108

Powrót