Bogdan Kożuchowicz „Samorządowcem Dolnego Śląska” | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

FOT. UŻYCZONE PAWEŁ RELIKOWSKI GAZETA WROCŁAWSKA

Bogdan Kożuchowicz „Samorządowcem Dolnego Śląska”

Opublikowano: 28-09-2018
Gala podsumowująca plebiscyt na najlepszych samorządowców, przeprowadzony przez Gazetę Wrocławską, odbyła się w czwartek 27 września we Wrocławiu. Burmistrz Bogdan Kożuchowicz zdobył II miejsce w plebiscycie „Samorządowiec Dolnego Śląska”, zyskując tytuł najlepszego burmistrza na Dolnym Śląsku.

FOT. UŻYCZONE PAWEŁ RELIKOWSKI GAZETA WROCŁAWSKA

 

Czytelnicy Gazety Wrocławskiej przez kilka tygodni mogli oddawać swoje głosy na burmistrzów, wójtów, prezydentów miast i gmin oraz radnych miejskich i powiatowych.

Bogdan Kożuchowicz w kategorii „najlepszy burmistrz” uzyskał ponad 2800 głosów i bardzo dobre, II miejsce.
Dyplomy i statuetki podczas gali wręczali najlepszym samorządowcom: Arkadiusz Franas redaktor naczelny GW oraz Cezary Przybylski Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

- Rola samorządu jest bardzo ważna, bo jesteśmy najbliżej ludzi i możemy dobrze poznać ich potrzeby – komentuje burmistrz Bogdan Kożuchowicz. – Ja tak właśnie to postrzegam i staram się realizować. Bardzo dziękuję, że mieszkańcy, Czytelnicy Gazety Wrocławskiej, też to zauważyli i docenili.

To już drugie wyróżnianie dla burmistrza Świebodzic, przyznane przez Czytelników Gazety Wrocławskiej. Kilka miesięcy temu Bogdan Kożuchowicz otrzymał tytuł Osobowości Roku na Dolnym Śląsku 2017.

 

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach

 

 

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1247

Powrót