Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

BURMISTRZ MIASTA ŚWIEBODZICE zaprasza wszystkie dzieci na MIKOLAJKI JAK Z BAJKI 6 grudnia 2018 r., godz. 16.30-18.30 Świebodzicki Rynek W PROGRAMIE: uroczyste zapalenie lampek na choince rozstrzygnięcie konkursu na „Najladniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową"

Mikołajki jak z bajki

Opublikowano: 21-11-2018
Burmistrz miasta Świebodzice zaprasza do Rynku w dniu 6 grudnia, godz. 16:30-18:30 na imprezę mikołajkową pn. Mikołajki jak z bajki.

W programie: uroczyste zapalenie lampek na choince, rozstrzygnięcie konkursu na Najładniejszą ozdobę Bożonarodzeniową, konkursy dla dzieci i rodziców, gry, zabawy, słodkie upominki. Głównym punktem programu imprezy będzie widowiskowy pokaz ognia pn. Mikołaj w ognistej krainie powraca. Zapowiada się świetna zabawa.

Wydział Promocji UM

 

 

BURMISTRZ MIASTA ŚWIEBODZICE zaprasza wszystkie dzieci na MIKOLAJKI JAK Z BAJKI 6 grudnia 2018 r., godz. 16.30-18.30 Świebodzicki Rynek W PROGRAMIE: uroczyste zapalenie lampek na choince rozstrzygnięcie konkursu na „Najladniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową" konkursy dla dzieci i rodziców gry, zabawy, tańce z Mikołajem, Kotkiem Grapcio i Elfami słodkie upominki oraz baloniki od Mikołaja W Wielkim finale teatr ognia pt. „Mikołaj w ognistej krainie powraca" więcej info na W przypadku niepogody impreza zostanie odwołana www.swiebodzice.pl

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 4109

Powrót