Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Plakat 	Uczniowski Klub Sportowy AMEOLI ZAPRASZA NA KONCERT MIKOŁAJKOWY Ż ORKIESTRĄ GRANDIOSO Koncert odbędzie się po ogólnopolskim turnieju łuczniczym

Koncert Mikołajkowy z Orkiestrą Grandioso

Opublikowano: 07-12-2018
W imieniu Uczniowskiego Klubu Sportowego AMEOLI serdecznie zapraszamy wszystkich świebodziczan na Koncert Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej Grandioso, który odbędzie się w najbliższą sobotę (8 grudnia) o godz. 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej, ul. Mieszka Starego 6.

Podczas koncertu członkowie zespołu zaprezentują utwory z repertuaru muzyki filmowej, klasycznej a także rozrywkowej. Głównym punktem będzie odegranie utworu „Rockflame”, który stanie się oficjalnym hymnem UKS AMEOLI.

Orkiestra Grandioso jest jedną z najlepszych i największych młodzieżowych orkiestr w Polsce. Powstała w 1978 roku i obchodzi swoje 40-lecie. Skupia ponad 150 artystycznie uzdolnionych dzieci i młodzieży w wieku 8 do 24 lat i jako jedyna wygrała 11-krotnie Ogólnopolski Festiwal Młodzieżowych Orkiestr Dętych w Inowrocławiu.

Patronat nad wydarzeniem objęło Miasto Świebodzice. Serdecznie zapraszamy.

Wydział PIW

 

Uczniowski Klub Sportowy AMEOLI ZAPRASZA NA KONCERT MIKOŁAJKOWY Z ORKIESTRĄ GRANDIOSO Koncert odbędzie się po ogólnopolskim turnieju łuczniczym
08 XII 2018 GODZ. 18:00 OSIR Świebodzice, ul. Mieszka Starego 6 Miasto Świebodzice WSTĘP WOLNY
Patronat honorowy: Miasto Świebodzice
W programie: - PUNKT SPECJALNY -premiera utworu muzycznego ROCKFLAME skomponowanego dla klubu łuczniczego AMEOLI - UŁAŃSKA FANTAZJA - Macieja Małeckiego, - Melodie z filmów i seriali (Noce i Dnie, Pocahontas, Czterdziestolatek) - Utwory muzyki popularnej (L.Fonsi, Pitbull) Wiele niespodzianek jak np. Tunak Tunak Tun.

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1790

Powrót