Laureaci kartek świątecznych nagrodzeni | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Na Zdjęciu Burmistrz z dzieckiem odbierający nagrody

Laureaci kartek świątecznych nagrodzeni

Opublikowano: 14-12-2018
Sala Miejskiego Domu Kultury w dniu 13 grudnia została wypełniona po brzegi laureatami konkursu plastycznego pn. Magia Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci w towarzystwie rodziców, dziadków, opiekunów przybyły na zaproszenie burmistrza miasta Świebodzice Pawła Ozgi.

Była to podniosła chwila, gdyż niektórzy po raz pierwszy odbierali nagrodę na takiej uroczystości. Burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga podziękował uczestnikom za ich zaangażowanie w konkurs, gratulował umiejętności i przyznał, że komisja miała bardzo trudną pracę przy wyborze kartek, gdyż każda była wyjątkowa. Podczas spotkania zostało nagrodzonych ośmiu uczestników konkursu, których kartki zostały wydrukowane i powędrowały z życzeniami do firm, instytucji współpracujących z Gminą Świebodzice.

Z kolei 60 autorów kartek zostało wyróżnionych. Wśród nich byli uczniowie szkół publicznych i powiatowych, wychowankowie przedszkoli, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy, Domu Pomocy Społecznej, Świetlicy Środowiskowej Tęczowa Gromada.

 

Autor: Wydział Promocji UM

Liczba wyświetleń: 2575

Powrót