Przedświąteczna pomoc | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Na zdjęciu cztery osoby

Przedświąteczna pomoc

Opublikowano: 21-12-2018
Na świebodzickich krwiodawców zawsze można liczyć. 24 osoby zarejestrowane, 9 litrów życiodajnego płynu i dwóch nowych dawców to wynik akcji poboru krwi, która odbyła się w dniu 20 grudnia w Miejskim Domu Kultury.

Po zakończeniu zbiórki wśród uczestników wylosowano nagrody, kosz słodyczy ufundowany przez Firmę ZPC Śnieżka S.A. wygrała Pani Róża Byrczek, a kalendarze z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu trafiły do Panów: Łukasza Golasińskiego, Roberta Prokopa, Piotra Byrczka i Marcina Filipiaka.

Dziękujemy wszystkim, którzy w tym przedświątecznym czasie znaleźli chwilę na podzielenie się z potrzebującymi bezcennym lekiem. Już teraz zapraszamy na kolejną akcję, tym razem podczas XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 13 stycznia, godz. 11:00-16:00, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2.

Organizatorami zbiórki byli: Urząd Miejski w Świebodzicach, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, Klub Honorowych Dawców Krwi w Świebodzicach oraz Miejski Dom Kultury w Świebodzicach.

Autor: Wydział Promocji UM

Liczba wyświetleń: 2100

Powrót