Świebodziczanie powitali Nowy Rok | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcia tłumu bawiącego się na sylwestrze

Świebodziczanie powitali Nowy Rok

Opublikowano: 02-01-2019
Energetyczna muzyka na żywo porwała mieszkańców Świebodzic do zabawy z okazji zorganizowanego przez Gminę Świebodzice Sylwestra Miejskiego. Impreza trwała w godz. 23:00- 1:30. W tym czasie gorące rytmy lat 70/80/90 oraz obecne hity muzyki współczesnej rozbrzmiewały w Rynku.

O dobrą oprawę muzyczną zadbał doświadczony dj, który przygotował dla publiczności wiele niespodzianek. W konkursach można było otrzymać od Gminy Świebodzice kalendarze oraz drobne upominki. Najbardziej wyczekiwanym momentem było oczywiście powitanie Nowego Roku, które odbyło się w oprawie sześciominutowego ,widowiskowego pokazu fajerwerków.

Taka forma powitania Nowego Roku odbyła się na prośbę wielu osób. Wspólnie z mieszkańcami świętował burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga, który złożył Świebodziczanom oraz mieszkańcom okolic najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzącego Nowego Roku, zdrowia , szczęścia, miłości i radości.

Warte podkreślenia jest to, że Sylwester Miejski przebiegał przy sprzyjającej pogodzie, a uczestnicy imprezy pozostali w Rynku do samego końca. Co najważniejsze impreza przebiegała bezpiecznie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie i uczestniczyli w Sylwestrze.

 

Autor: Wydział Promocji UM

Liczba wyświetleń: 4343

Powrót