Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

herb na rozmytym tle

Spotkanie w sprawie programu wymiany kotłów

Opublikowano: 25-01-2019
Gmina Świebodzice przystępuje do kolejnych działań zmierzających do redukcji emisji zanieczyszczeń pochodzących z systemów grzewczych. Wspólnie z innymi gminami członkowskimi Aglomeracji Wałbrzyskiej Świebodzice przystępują do programu wymiany kotłów opalanych paliwem stałym na bardziej ekologiczne źródła ciepła.

Zaznaczyć należy, że jest to odrębny projekt niezwiązany z udzieleniem dotacji celowej przez Gminę Świebodzice na dofinansowanie zadań inwestycyjnych związanych z ograniczeniem niskiej emisji na trenie gminy Świebodzice, dotyczących trwałej zmiany systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym.

 

Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych uczestnictwem w projekcie i ubieganiem się o dofinansowanie inwestycji wymiany kotłów, odbędzie się we wtorek, 5 lutego, o godz. 16:00 w sali Miejskiego Domu Kultury, ul. Wolności 13.

 

Podczas spotkania poruszone zostaną kluczowe kwestie uczestnictwa w programie, m.in. warunki otrzymania dotacji i przeprowadzenia audytu energetycznego, wysokość możliwego dofinansowania czy refundowane koszty.

 

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców zainteresowanych zmianą sposobu ogrzewania.

Autor: Wydział Promocji, Pozyskiwania Środków Finansowych i Strategii

Liczba wyświetleń: 4676

Powrót