Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie pana w kapeluszu i garniturze

Dzień Kobiet w Świebodzicach

Opublikowano: 06-03-2019

            Wszystkie Panie, fanki Marka Mostowiaka z „M jak Miłość” Miasto Świebodzice serdecznie zaprasza w dniu 8 marca do Miejskiego Domu Kultury. Punktualnie o godzinie 18:00 rozpocznie się koncert Kacpra Kuszewskiego pt. „Album rodzinny”.

            Klimat utworów z pierwszej solowej płyty artysty, przeniesie słuchaczy w niepowtarzalny nastrój lat 20 i 30 ubiegłego wieku. Elementy fokstrota, swingu, charlestona i tanga, dowcipne teksty przeplatane nostalgicznymi, lirycznymi utworami, zbudują niepowtarzalny klimat minionej epoki.

            Sam artysta o „Albumie rodzinnym” mówi tak: „Stary album rodzinny. Wehikuł czasu. Otwieram go i przenoszę się w cudowne lata dwudzieste i lata trzydzieste, czasy młodości moich dziadków. Świat fraków, cylindrów, długich sukien i kapeluszy z piórem, ale także fokstrota, tanga i charlestona (…) Przedstawiam Państwu kolekcję hipotetycznych portretów moich prawdopodobnych krewnych w formie piosenek w stylu retro i zapraszam do liryczno-humorystycznej podróży w czasie. oto historie, które niekoniecznie się zdarzyły, ale zdarzyć się mogły...”. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

            To nie jedyna atrakcja jaką przygotowało miasto z okazji Dnia Kobiet. Miłośniczki aktywnego spędzania czasu wolnego zapraszamy na Dzień Kobiet do Wodnego Centrum Rekreacji. Każda z Pań będzie mogła zakupić bilet w preferencyjnej cenie 3 zł za godzinę i 6 zł za dwie godziny. Kompleks oferuje Paniom możliwość skorzystania z gejzerów, biczy wodnych, dwóch jacuzzi, saunarium, basenów rekreacyjnego oraz sportowego.

 

 Miasto Świebodzice zaprasza na Koncert Album Rodzinny Kacpra Kuszewskiego z pianistą Piotrem Banaszykiem Miejski Dom Kultury w Świebodzicach ul. Wolności 13, 58-160 Świebodzice 8. O marca 2019 godz. 18.00

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 1904

Powrót