Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Pani  w kasku i napis PRACA CZEKA nie zastanawiaj sie Przyjdź!

Zapraszamy na Targi Pracy

Opublikowano: 03-04-2019
W dniu 16 kwietnia 2019 r. (wtorek), godz. 10:00-13:00, w Miejskim Domu Kultury odbędą się XI Świebodzickie Targi Pracy. To doskonały sposób do bezpośredniego kontaktu z firmami i wyjątkowa okazja, by w jednym miejscu porozmawiać z wieloma pracodawcami, oferującymi zatrudnienie w różnych gałęziach przemysłu i usług.

Podczas Targów prezentowane będą aktualne oferty zatrudnienia. Do udziału zostały zaproszone wyłącznie lokalne firmy i przedsiębiorstwa. Urząd Miejski chce w ten sposób przedstawić świebodziczanom szeroką gamę ofert i zachęcić do pracy w miejscu zamieszkania, a przedsiębiorcom umożliwić dalszy rozwój na terenie Gminy.

Targi Pracy są kolejnym działaniem, podjętym wspólnie przez Urząd Miejski i PUP Filię w Świebodzicach. W tym roku odbyły się już Targi Przedsiębiorczości i Planowania Kariery Zawodowej, a także spotkanie dotyczące wsparcia lokalnych przedsiębiorców w pozyskiwaniu do pracy wykwalifikowanych absolwentów ze świebodzickich placówek oświatowych.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu nie tylko osoby bezrobotne, ale również osoby czynne zawodowo, które myślą o zmianie dotychczasowej formy zatrudnienia. Zachęcamy do zabrania ze sobą CV.


 

CAZ Centrum Aktywizacji |Zawodowej Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy Filla w Świebodzicach Urząd Miejski w Świebodzicach zapraszają na : XI ŚWIEBODZICKIE TARGI PRACY 16 kwietnia 2019r. (wtorek) godz. 10:00-13:00 sala Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach
Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 1550

Powrót